MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
İl Müdürümüz, mesajında; kalplere aydınlık, benliklere huzur, bilinçlere selamet bulunmasına vesile olan Ramazan-ı Şerif'in mührü bayrama eriştiklerini belirterek şunları kaydetti:

"Bolluk, bereket ve huzurun doyasıya yaşandığı; rahmet, mağfiret ve cömertliğin doruk noktasına ulaştığı bir Ramazan ayını daha tamamlayarak birlik ve beraberliğimizin pekişmesine; hoşgörü, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi vasıflarla toplumsal barışımızın daha da güçlenmesine vesile olmasını umduğumuz Ramazan Bayramı'na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bu özel günleri fırsat bilerek aile büyüklerimiz ve yakınlarımız başta olmak üzere; muhtaç insanlar ile öksüz ve yetim çocukları, yaşlı ve hastaları ziyaret ederek onları hatırlamamız, eksikliklerini gidermemiz gerekmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta kıymetli meslektaşlarım, velilerimiz ve değerli öğrencilerimiz olmak üzere milletimizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bir sonraki Ramazan'a sağlıkla ulaşmak duasıyla Ramazan Bayramı'nın; İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, manevi ikliminin herkesi kuşatmasını ve tüm insanlığa kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini diliyor; herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.