MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerîf'i tamamlayarak Ramazan Bayramı'na erişmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve bereket gibi değerlerimizi dolu dolu hissettiğimiz mübarek Ramazan ayı; akrabalık, kardeşlik ve komşuluk ilişkilerimizi daha bir güçlendirerek toplumsal birlik ve beraberliğimizin tazelenmesini sağladı. Maneviyat ve huzuru doyasıya hissettiğimiz bu güzel iklim; dertlerimize deva, gönüllerimize şifa, sıkıntılarımıza ferahlık vererek Ramazan Bayramı ile taçlandı.

Bizler de bu vesilesiyle akrabalarımızı, yakınlarımızı, komşularımızı, yaşlılarımızı, hastalarımızı, öksüz ve yetimlerimizi, ihtiyaç sahibi insanlarımızı gözeterek imkânlarımız ölçüsünde hepsinin yanında olmaya gayret edelim. Özellikle bu sene ülkemizde yaşanan depremler nedeniyle burukluk yaşayan her bir gönle dokunarak bu özel günlerin onarıcı ve iyileştirici gücüyle hep birlikte yaralarımızı saralım.

Yaşanan afet sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyor; bu duygu ve düşüncelerle başta kıymetli meslektaşlarım, velilerimiz ve değerli öğrencilerimiz olmak üzere güzel milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Bir sonraki Ramazan ayına huzur ve selamet ile ulaşmak duasıyla Ramazan Bayramı'nın, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Murat DEMİR

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.