MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN YKS MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN YKS MESAJI

Geleceğimiz, Aydınlık Yarınlarımız, Umudumuz, Değerli Gençlerimiz,

Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için uzun zamandır çalışıyorsunuz. Büyük bir sabır ve gayretle yürüttüğünüz bu uzun soluklu sürecin ardından artık emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Hayatınızın önemli virajlarından biri olan; azim ve sebat göstererek hazırlandığınız Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) bu hafta sonu gerçekleşecek. Bu süreçte kimi zaman yorulduğunuzu kimi zaman sıkıldığınızı ama her zaman elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştığınızı biliyoruz. Umarım tüm bu değerli çabalarınız, dilediğiniz gibi karşılığını bularak hepinizi mutlu eder.

Bu sınavla okuyacağınız üniversiteyi belirleyeceğiniz doğrudur. Ama okumak, öğrenmek ve kendini farklı açılardan geliştirmek ömür boyu süren bir yolculuktur. Bu yüzden sınav nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın yolculuğunuzun devam edeceğini lütfen unutmayın. Önemli olan sizin bu yolculuğu hangi amaçla, kimlerle ve nasıl gerçekleştireceğinizdir. Bu hususlarda da doğru kararlar vereceğinize tüm kalbimizle inanıyoruz, her zamanki gibi size güveniyoruz. Hayatınızın yeni bir dönemine yelken açacağınız için duyduğunuz heyecan ve sevinci, sizinle paylaşıyoruz. Sınavınızın en güzel şekilde geçebilmesi, en iyi performansınızı gösterebilmeniz ve sınav esnasında bir sorunla karşılaşmamanız için biz gereken tüm hazırlıkları yaptık ve tedbirleri aldık. Sınav sürecinin ve sonucunun istediğiniz gibi olmasını temenni ediyor, hepinize zihin açıklığı ve muvaffakiyetler diliyorum.

Kıymetli Öğretmenlerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz,

Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için büyük bir gayret ve özveriyle çalışan, evlatlarımızın gelişimlerine katkı sunarak onların erdemli ve donanımlı fertler olabilmeleri için en güzel şekilde rehberlik yapan siz kıymetli meslektaşlarım ve saygıdeğer velilerimize gönülden teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle bir kez daha sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize, sınav güvenliğini sağlayan Polis ve Jandarma Teşkilatlarında görevli personele kolaylıklar diliyorum.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.