MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ŞEHMUS SÜMER HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZA PLAKET TAKDİM ETTİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ŞEHMUS SÜMER HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZA PLAKET TAKDİM ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/30102341_5M0A0437.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şehmus SÜMER, hayırsever vatandaşlarımız Sayın Necdet ERTAŞ, Sayın metin ÇİL ve Sayın Mehmet Emin ÇELİK'e Nusaybin ilçemizde okul yapımına sundukları katkı ve eğitim-öğretime desteklerinden dolayı plaket takdim etti.
" Eğitime kazandırdığınız okullarda yetişen öğrencilerin, siz hayırseverlerimizden ilham alarak hayırseverlik yarışını sürdüreceklerini ve ülkemize, ilimize faydalı bireyler olarak yetişeceklerini" ifade eden SÜMER, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.