MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHMUS SÜMER'İN II. DÖNEM BAŞI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHMUS SÜMER'İN II. DÖNEM BAŞI MESAJI

3 Şubat 2020 tarihinde 1158 okulumuzda ders zilinin çalması ile birlikte ilimizde 227.433 öğrencimiz ve 13.953 öğretmenimiz ders başı yapıp, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının II. dönemine başlayacaklar. Yeni dönemde de aynı heyecan, coşku ve özveri ile çalışmalarımıza devam edip, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi aydınlık yarınlara hazırlamaya devam edeceğiz.

Değerli Meslektaşlarım, öğrencilerimizin milli ve manevi değerler ile donatılmış mutlu bireyler olarak yetişmesinde göstermiş olduğunuz özveri ve gayret için yürekten teşekkür ediyor, sizinle aynı ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Sevgili Öğrencilerim, iki hafta süren tatilin ardından yeniden sınıfları dolduracak, öğretmenleriniz ile yeniden bir araya gelecek olmanızın mutluluğunu ve heyecanını sizinle birlikte yaşıyorum. Ara tatil dinlenmeniz, kendinizi tanımanız, eksiklerinizi gidermeniz ve yeni hedefler belirlemeniz için bir fırsat oldu. II. dönemde de sizlerden beklentimiz, milli ve manevi değerlerimizin ışığında belirlediğiniz hedeflere emin adımlarla yürüyerek kendi başarı hikâyelerinizi yazmanız. Hedeflerinize ulaşmak adına çıktığınız bu yolda bizler her zaman yanınızda olacağız. Unutmayın, sizlere güveniyoruz ve sizleri çok seviyoruz.

Kıymetli Veliler, bize emanet ettiğiniz çocuklarınızı kendi çocuklarımız bilerek her zaman olduğu gibi en güzel şekilde yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız. I. dönemde olduğu gibi II. dönemde de kapılarınızı çalıp sizlere misafir olmaya devam edeceğiz. Okul-veli iş birliğini sürdürerek çocuklarımızın eğitimi ve geleceği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağınıza şüphem yok.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve velilerimize sağlıklı, başarılı, mutlu ve huzur dolu bir eğitim öğretim dönemi diliyorum.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.