MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ ŞEHMUS SÜMER, AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜRKİYE ULUSAL AJANSI TARAFINDAN DÜZENLENEN ÇEVRİMİÇİ TOPLANTIYA KATILDI

İL MÜDÜRÜMÜZ ŞEHMUS SÜMER, AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜRKİYE ULUSAL AJANSI TARAFINDAN DÜZENLENEN ÇEVRİMİÇİ TOPLANTIYA KATILDI

Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ve Türkiye Ulusal Ajansı koordinesinde "Okul, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Alanlarında Erasmus Akreditasyonu" konulu çevrimiçi toplantı yapıldı.

81 ilin Milli Eğitim Müdürlerine yönelik gerçekleştirilen çevrimiçi bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER de katıldı.

Toplantının açılışı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu EYİSOY DALKIRAN ve Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI tarafından yapıldı.

 

İl Müdürümüz SÜMER: Programa Mardin'de Etkili Ve Verimli Olarak Katılmak İstiyoruz

Kurumsal kapasitelerini geliştirmek ve yüksek kalitede hareketlilik faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla Erasmus Akreditasyonunu önemsediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER, program kapsamında Öğretmenlerimizin mesleki gelişimini desteklemek, okullarımızda dil öğrenimini ve dil çeşitliliğini geliştiren yeni teknolojilerin ve yenilikçi öğretim yöntemlerinin kullanılmasını desteklemek ve iyi uygulamaların paylaşılmasını teşvik etmek istiyoruz.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sümer, programa Mardin'de etkili ve verimli olarak katılacaklarını söyleyerek sözlerini bitirdi.

 

Erasmus Akreditasyonu, Okulların İşbirliği Yapmalarına İmkan Tanıyacak

Okul, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Alanlarında başvurulara olanak veren Erasmus Akreditasyonu, eğitim kurumlarının proje başvurularını kolaylaştırmaya ve kurumlarının bir araya gelerek işbirliği yapmalarına da imkân tanıyor.

 16-10-202016-10-202016-10-2020

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.