İNŞAATI DEVAM EDEN OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİK
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, ilimizde yapımı devam eden okullarımızın inşaatını ziyaret etti.![İNŞAATI DEVAM EDEN OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2024_07/02143438_whatsappimage20240702at11.25.401.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan ve inşaat emlak şube müdürü Tekin Oruç; Artuklu ilçemizde yapımı devam eden okul inşaatlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaret kapsamında Artuklu Yalım Mahallesinde yapımı devam eden 8 derslikli anaokulunu, Artuklu Nur Mahallesinde yapımı devam eden 6 derslikli anaokulunu ve Artuklu Yenişehir Mahallesinde yapımı devam eden 24 derslikli okulların şantiye alanında inşaat ekibinden detaylı bilgi alan İl Müdürümüz, "Okul inşaatlarının olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlanmasını ve 2024-2025 eğitim öğretim yılında açılmasını hedefliyoruz. Öğrencilerimizin için temiz, güvenli ve donanımlı eğitim ortamları oluşturmak çabasındayız. Üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarda emeği olan, eğitim ve öğretimi güçlendirme gayesinde olan herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı