MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"KAPSAYICI OKUL KÜLTÜRLERİ VE UYGULAMALARI GELİŞTİRME PROJESİ" KABUL EDİLDİ.Mardin Artuklu Üniversitesi ile Artuklu Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nin Müdürlüğümüz himayelerinde ortaklaşa yürüteceği ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen "Kapsayıcı Okul Kültürleri ve Uygulamaları Geliştirme Projesi" kabul edildi.

Farklı ilçelerimizden 10 okulun katılımı sağlayacağı projenin koordinasyonu için müdürlüğümüzü ziyaret eden Prof.Dr. Abdurrahman Ekinci ve Doç. Dr. Halis Sakız İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER ile görüştü.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER, proje ile dezavantajlı bölgelerdeki özel eğitim gereksinimi olan öğrencilerimize eğitsel olarak çok daha farklı imkanlar sunulacağını ifade ederek projenin ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Ayrıca SÜMER, Artuklu Üniversitesi yönetimi ile projede emeği geçen değerli akademisyenlere teşekkür etti.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.