MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KEP-II ÜYELERİ SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

KEP-II ÜYELERİ SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

Kep II Komisyon üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI’yı makamında ziyaret ettiler.

Özellikle kız çocuklarının daha kaliteli ve uzun süreli eğitim almasını hedefleyen Türkiye ve Avrupa Birliği, 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı koordinasyonunda başlatmış oldukları ortak çalışmada yeni ve geniş kapsamlı olarak devam ediyor. KEP I  ‘Kız Çocuklarının Eğitimi Projesi’nin ikinci fazı, KEP II’ de, özellikle kız çocuklarının okula devam oranlarının arttırılması hedeflenip; Bu çerçevede, okula kaydı yapılan ancak çeşitli sebeplerle okula devam edemeyen çocukların eğitimlerini sürdürebilmeleri için Mardin ilinde görevlendirilen komisyon üyeleri Projenin İl kordinetörü Şube Müdürü Mahsum GÖNEN ile beraber bugün İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI’yı makamında ziyaret ettiler.  Komisyon üyeleri şu ana kadar yapılan çalışmaları SARI’ ya anlattılar.

 

SARI, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade edip, tüm üyelere çalışmalarından ötürü teşekkür edip, gayretli çalışmalarının devamını dilediler.

 

07-10-201607-10-201607-10-201607-10-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.