MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS SINAVI ÖNCESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

LGS SINAVI ÖNCESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR başkanlığında Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şube Müdürümüz Aykut KURTOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile toplantı gerçekleştirildi. Müdürlüğümüz Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, 05 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sistemi kapsamındaki merkezi sınavın güvenli ve sağlıklı bir şekilde uygulanması ve tamamlanması hususunda yapılması gerekenler görüşüldü.

LGS sınavının tüm ilçelerimizde herhangi bir eksiklik ya da aksaklık yaşanmadan, planlandığı gibi güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için alınacak önlemlerin masaya yatırıldığı toplantıda; sınav öncesi, sınav anı ve sınav sonrası yapılması ve dikkat edilmesi gereken noktalar detaylıca gözden geçirildi.

Sınav süreci boyunca öğrenci ve gözetmen öğretmenlerin uyması gereken kurallar ile sınav esnasında karşılaşılabilecek senaryolar karşısındaki hareket planlarının değerlendirildiği toplantı; İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'in, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize kolaylıklar ve tüm öğrencilerimize başarılar dilemesi ile sonlandı.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.