MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MARDİN EĞİTİME DESTEK PLATFORMU'NDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MARDİN EĞİTİME DESTEK PLATFORMU'NDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Mardin Eğitime Destek Platformu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Mardin İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Sayın Necmeddin BAŞBOĞA, Hayrat Vakfı Mardin İl Temsilcisi Sayın Uğur KOCABEY, İlim Yayma Cemiyeti Midyat Şube Başkanı Sayın Salih ASLAN, İmam Hatip Platformu Midyat Koordinatörü Sayın Tarık DEMİR ve Eğitime Destek Platformu Midyat Koordinatörü Doç. Dr. Sayın Abdurrahim KAPLAN'ın gerçekleştirdiği ziyarette, ilimizdeki eğitim ve öğretim faaliyetlerinin geliştirilmesi için istişarelerde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, ilimizde yürütülen eğitim öğretim çalışmalarında tüm paydaşlarımızla koordinasyon içinde olmanın önemine değinerek iletişim kanallarının sürekli açık olduğunu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitimin tüm bileşenleri ile iş birliği içinde hareket edileceğini ifade etti.

Mardin Eğitime Destek Platformu üyelerine, ziyaretleri ve muvaffakiyet temennileri için teşekkür ederiz.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.