MAZIDAĞIDA İLKOKULU/ORTAOKULUNDA GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK
![MAZIDAĞIDA İLKOKULU/ORTAOKULUNDA GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2018_10/08105527_s_58.jpg)
4 Başlık 7 Adım projemiz kapsamında ‘’Değerimiz Öğretmenimiz’’ adımı ile kırsal mahallelerde görev yapan öğretmenlerimizi hafta sonları bir günlüğüne Mardin’de misafir ettiğimiz ‘’Misafirimiz Öğretmenimiz’’ projesi kapsamında Mazıdağı Balpınar İlkokulu/Ortaokulu’nda görev yapan 16 öğretmenimizi misafir ettik.
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Mazıdağı Balpınar İlkokulu/Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerimizle Artuklu Öğretmenevinde kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda öğretmenlerimizle sohbet eden SARI, yapılan güzel faaliyetler için öğretmenlerimizi tebrik ederek onlara teşekkür belgesi verdi. SARI, öğretmenlerimize Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. Kahvaltının ardından öğretmenlerimiz Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.