MESLEKİ ÇALIŞMA HAFTASINDA OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir ve Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, Artuklu Meydanbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenlerimizi ziyaret ettiler.
"Haziran Dönemi Mesleki Çalışma" faaliyetlerine katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir: "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ve yeni müfredat ile eğitimdeki kaliteyi artırmak, öğrencilerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda gösterdiğiniz tüm çabalar için hepinize teşekkür ediyorum." İfadelerini kullandı.