MESLEKİ ÇALIŞMALARIN SON GÜNÜNDE OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM ETTİ
![MESLEKİ ÇALIŞMALARIN SON GÜNÜNDE OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/28140251_whatsappimage20240628at14.00.29.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir ve Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Gümüş, "Haziran Dönemi Mesleki Çalışma" dolayısıyla Kızıltepe Sıtkı Türkoğlu Ortaokulunu ziyaret ettiler.
Mesleki Çalışma haftasının son gününde öğretmenlerimize eşlik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir: "Değerli öğretmenlerimiz, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ve yeni müfredat ile eğitim sistemimizi daha ileriye taşımak için büyük bir gayret içerisindeyiz. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek, onlara sadece akademik bilgi vermekle kalmayıp, aynı zamanda ahlaki ve sosyal değerlerle donatmak için hep birlikte çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Eğitimde kaliteyi artırmak adına atılacak her adım, sizlerin özverili çalışmaları sayesinde anlam kazanacaktır. Bugüne kadar gösterdiğiniz tüm çabalar ve emekler için hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Hep birlikte, daha parlak bir gelecek inşa edeceğimize olan inancım tamdır. Her birinizin katkısı, bu büyük hedefe ulaşmamızda önemli bir rol oynayacaktır. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyor, kolaylıklar temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.
Bütün öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz.