MİLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEFTİŞ KURULU BAŞKANI ATİF ALA,DAİRE BAŞKANI MAHMUT BOĞA VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP SARININ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI OKUL ZİYARETLERİ YAPILDI.
![MİLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEFTİŞ KURULU BAŞKANI ATİF ALA,DAİRE BAŞKANI MAHMUT BOĞA VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP SARININ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI OKUL ZİYARETLERİ YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14193835_IMG_5797.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Atif ALA, Daire Başkanı Mahmut BOĞA ve Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesleki Çalışma Programları kapsamında İlimiz Artuklu ilçesi Elif Ana Mehmet Konuş İ.O, Noter Cevdet Altun O.O ve Mardin Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerde öğretmenlerimizle eğitim – öğretim faaliyetleriyle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Atif ALA öğretmenlerimize hitaben yaptığı konuşmada “ Öğretmenlerimizin gayretli çalışmaları bizler için gurur verici bir durum.” dedi. Siz değerli öğretmenlerimizin çabasıyla geleceğimizin emanetçileri yetişecek. Bu bağlamda yaptığımız iş oldukça önemli diyerek yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğretmenlerimize başarı dileklerinde bulundu.