MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzden EBA Canlı Ders Üzerinden Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus Sümer, EBA'da Gerçekleştirilen Canlı Derse katılarak öğretmen ve öğrencilerle buluştu.
Milli Eğitim Müdürümüzden EBA Canlı Ders Üzerinden  Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

Yüz yüze eğitim faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde planlanıp gerçekleştirildiği Mardin ilimiznde uzaktan eğitim faaliyetleri de canlı dersler şeklinde keyifli ve verimli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus Sümer, Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilen canlı dersleri EBA üzerinden ziyaret etti. 8. Sınıf öğrencilerinin İngilizce derslerine katılan Sümer, öğretmen ve öğrencilerle İngilizce dersi, yüz yüze eğitim ve uzaktan eğitim ile ilgili sohbet etti.

 

İl Müdürümüz Sümer: "Uzaktan Eğitim Uygulamalarıyla Kesintisiz Eğitim Vermeye Çalışıyoruz"

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus Sümer, hafta içi müfredat derslerinin, hafta sonları da Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının bütün okullarda uzaktan canlı dersler şekilde verildiğini belirtti.

Sümer, salgın nedeniyle öğretmen ve öğrencilerin yüz yüze eğitimden uzak kalsalar da etkili bir şekilde planladıkları ve okullarla işbirliği içinde uyguladıkları uzaktan eğitim uygulamalarıyla kesintisiz bir eğitim vermeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

 

Yönetici, Öğretmen, Öğrenci ve Velilere Teşekkür

İl Müdürümüz Sümer, Mardin genelinde aktif olarak canlı ders sürecini uygulayan, takip eden ve katılan bütün yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.  

 

 02-10-202002-10-2020

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.