MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Müdürlüğümüz AR-GE Birimi ile toplantı gerçekleştirdi.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Müdürlüğümüz AR-GE Birimi ile toplantı gerçekleştirdi.

İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR başkanlığında, müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan toplantıda; AR-GE Biriminin koordinasyonunda yürütülen ve yürütülmesi planlanan yerel, ulusal ve uluslararası projeler başta olmak üzere pek çok konunun detaylı bir değerlendirilmesi ve planlanması gerçekleştirildi.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından yürütülen yerel, ulusal ve uluslararası projeler ile bu projelere katılan öğrenci, öğretmen ve okullarımızın oranlarının değerlendirildiği toplantıda; projelerin hangi aşamalarda oldukları görüşüldü. Projelere katılım ile proje başvurularının arttırılması ve il genelinde yaygınlaştırılmasına yönelik planlama yapılırken okul müdürleri ve öğretmenlerimizin proje süreçleri hakkında bilgilendirilmesi için yapılacak tanıtım, rehberlik ve bilgilendirme çalışmaları belirlendi. Ayrıca öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimleri için yapılacak çalışmalar hususunda değerlendirme ve planlamalar gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, eğitim ve öğretim faaliyetlerimizin daha iyi noktalara gelebilmesinin ancak ekip ruhuyla çalışarak sağlanabileceğini, eğitimin her bir bileşeninin bizler için çok değerli olduğunu ifade ederek Müdürlüğümüz AR-GE Birimine yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. Önümüzdeki süreçlerde AR-GE Birimimiz koordinasyonunda çok daha kapsamlı, güzel ve faydalı çalışmalar gerçekleştirileceğini belirten İl Müdürümüz; AR-GE Ekibimize olan güvenini dile getirerek atılacak her adımda AR-GE Ekibimizin yanında olduğunu ifade etti.

 

11-02-202211-02-202211-02-2022

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.