MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ İLE TOPLANTI
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ İLE TOPLANTI](/meb_iys_dosyalar/2022_06/08162641_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR başkanlığında, Şube Müdürümüz İbrahim KÖPÜRÜR ve AR-GE birimimizde görevli ekip arkadaşlarımızla "Yıllık Değerlendirme ve Yeni Yıl Planlaması" konulu toplantı gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen toplantıda; yıl boyunca yapılan çalışmalar ile yeni yılda yapılması planlanan çalışmalar üzerinde duruldu.
Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'in; AR-GE ekibimize güzel çalışmaları ve değerli emekleri için teşekkür etmesi ve yeni dönemde yürütülecek çalışmalar için başarılar dilemesi ile sonlandı.