MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KÖY OKULLARI DEĞİŞİM AĞI DERNEĞİ (KODA) ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KÖY OKULLARI DEĞİŞİM AĞI DERNEĞİ (KODA) ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Müdürlüğümüz ile Köy Okulları Değişim Ağı Derneği (KODA) arasında protokol imzalandı. Protokolü imzalamak üzere KODA'yı temsilen Mardin Öğretmen Toplulukları Temsilcisi Ezgi KOŞAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'i makamında ziyaret etti.

İmzalanan protokol kapsamında köy okullarımızda görev yapan birleştirilmiş sınıf öğretmenlerimize yönelik eğitim ve etkinlikler, çevrim içi ve yüz yüze bir şekilde gerçekleştirilecek. Böylece köy okullarımızda görev yapan birleştirilmiş sınıf öğretmenlerimiz arasında bir iletişim ve etkileşim köprüsünün kurulmasının yanında, öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sunulması da amaçlanıyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, imzalanan protokolün öğretmenlerimiz için hayırlara vesile olmasını dileyerek KODA'yı temsilen protokolü imzalayan Mardin Öğretmen Toplulukları Temsilcisi Ezgi KOŞAR'a teşekkür etti.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.