MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE KALEKİM ŞİRKETİ ARASINDA MESLEKİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE KALEKİM ŞİRKETİ ARASINDA MESLEKİ İŞBİRLİĞİ  PROTOKOLÜ İMZALANDI

 Müdürlüğümüz de düzenlenen Kalekim Şirketi  Mesleki İşbirliği  Protokolü,  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI ve Kalekim Şirketi Mardin işletme Yöneticisi Mehmet Ulaş DURAL arasında imzalandı.

 Bu iş birliği protokolü ile Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kalekim Firma çalışanlarına yönelik Mesleki ve Teknik Eğitim, Geliştirme ve uyum kursları düzenlenmesine ve kursiyerlerin bilgilendirilme faaliyetlerinde iş birliğini, Tehlikeli işlerde faaliyet gösteren işletme çalışanlarının, Üretim ve Hizmet sektörlerinde istihdam edilecek yeni personele, üretimde teknolojik gelişmelere paralel olarak mesleki yeterliliklerin arttırılması, İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması, mesleklere uyumun sağlanması, Mesleki Eğitim Kursları, Mesleki uyum ve geliştirme kursları vb. faaliyetler ile Mesleğin gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırılması, Ülkemizde özellikle Üretim ve Hizmet Sektörünün talep ve ihtiyaçlarına uygun işgücünün yetiştirilmesi, niteliklerinin arttırılması; İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün tüm sektörlerde oluşturulması, üretimde etkinliğini ve verimliliğinin artırılması, üretim hizmetlerin devamlığının sağlanması amaçlanmaktadır.

 İl Milli Eğitim Müdürü  Yakup SARI ve Kalekim Şirketi Mardin işletme Yöneticisi Mehmet Ulaş DURAL protokolün imzalanmasından ardından hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.

 

 06-02-201906-02-2019

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.