MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NEVŞEHİRLİ ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT DEMİR'İ ZİYARET ETTİ
![NEVŞEHİRLİ ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT DEMİR'İ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13121447_whatsappimage20240613at09.42.19.jpg)
Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir'i ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında İl Müdürümüz Demir, öğrencilerimiz ile eğitim durumları ve gelecek hedefleri hakkında sohbet etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.