MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NUSAYBİN, DERİK VE KIZILTEPE İLÇELERİMİZDEN MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

NUSAYBİN, DERİK VE KIZILTEPE İLÇELERİMİZDEN MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

Öğretmenlerimizin okullarından ve öğrencilerinden uzakta oldukları uzaktan eğitim sürecinde öğretmelerimizin yanlarında olmak, selam vermek, kendileriyle sohbet etmek ve teşekkür etmek üzere Kasım ve Aralık ayları boyunca bütün ilçelerimizde görev yapan farklı branşlardaki öğretmenlerimizin katılımıyla Öğretmen Buluşmaları gerçekleştirilmişti.

 

Öğretmenlerimiz İl Müdürümüze, düzenlenen Öğretmen Buluşmaları için Teşekkür Ettiler

Müzik Öğretmenleriyle yapılan Öğretmenler Buluşmasına katılan Müzik öğretmenlerimizden Derik Namık Kemal Ortaokulu Müzik Öğretmeni Onur ERDEN, Nusaybin Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Emel Funda AKYOL ve Kızıltepe Bahçelievler Ortaokulu Müzik Öğretmen Özgür POLAT İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER'i ziyaret ederek keyifle katıldıkları ve kendilerini çok memnun eden öğretmen buluşmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette Öğretmen Buluşmalarının planlamasını ve moderatörlüğünü gerçekleştiren Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürümüz Murat BAĞIŞ'da hazır bulundu.

 

İl Müdürümüz Sümer: Öğretmenlerimizin Ziyaretinden Çok Mutlu Oldum

Öğretmenlerimizin kendilerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade eden İl Müdürümüz, Öğretmenlerimizin bizler için çok önemli olduğunu, onların okullarından ve öğrencilerinden uzakta oldukları uzaktan eğitim sürecinde yanlarında olmak için uzaktan öğretmen buluşmalarını yaptıklarını belirterek bütün öğretmenlerimizle sağlıklı günlerde yüz yüze etkinliklerde buluşmayı da çok arzu ettiğini sözlerine ekledi.

 

Öğretmenlerimizin Mini Müzik Dinletisi Ziyarete Keyif Kattı

Derik Namık Kemal Ortaokulu Müzik Öğretmeni Onur ERDEN'in yaptığı kemane müziği eşliğinde Nusaybin Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Emel Funda AKYOL'un seslendirdiği "Bülbülüm Altın Kafeste" türküsü ziyarete keyif kattı.

 

Müdürümüz Müzik Öğretmenlerine Saz ve Cümbüş Hediyesi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER, ziyarete gelen Müzik Öğretmenlerimize öğrencilerine verdikleri müzik eğitimlerinde kullanmak üzere saz ve cümbüş hediye etti.

 08-01-202108-01-202108-01-202108-01-202108-01-202108-01-2021

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.