MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİLERİMİZ YETENEKLERİNİ MARBUİLDS17 FUARINDA SERGİLİYOR
![ÖĞRENCİLERİMİZ YETENEKLERİNİ MARBUİLDS17 FUARINDA SERGİLİYOR](/meb_iys_dosyalar/2017_11/09152049_IMG-20171109-WA0009.jpg)
İlimiz Artuklu Mesleki Eğitim Merkezi ve Kızıltepe Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri çalışmalarını sergilemek ve alanlarındaki gelişmeleri takip etmek üzere; Mardin Valiliği, Mardin Büyükşehir Belediyesi, Kızıltepe Belediyesi, Esnaf Sanatkârlar Odası, Organize Sanayi Bölgesi ve Müsiad’ın katkılarıyla 8-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 2. Mardin Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı (MARBUILDS´17)’na katıldı.