ÖĞRETMENLERİMİZE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ DÜZENLENDİ
![ÖĞRETMENLERİMİZE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2018_11/26133218_IMG_7115.jpg)
Mardin Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün katkılarıyla ilimizde görev yapan öğretmenlere “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla yemek programı düzenlendi.
Artuklu Öğretmenevinde düzenlenen yemek programına Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa YAMAN, İl Protokolü, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı. Yemek programında öğretmenlerimize canlı müzik ziyafeti yapıldı.
Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa YAMAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI birer konuşma yaparak öğretmenlerin, Öğretmenler Gününü kutladı.