ÖĞRETMENLERİMİZİ MİSAFİR ETMEYE DEVAM EDİYORUZ
![ÖĞRETMENLERİMİZİ MİSAFİR ETMEYE DEVAM EDİYORUZ](/meb_iys_dosyalar/2018_04/14202422_IMG-20180414-WA0032.jpg)
4 Başlık 7 Adım projemiz kapsamında ‘’Değerimiz Öğretmenimiz’’ adımı ile kırsal mahallelerde görev yapan öğretmenlerimizi hafta sonları bir günlüğüne Mardin’de misafir ettiğimiz ‘’Misafirimiz Öğretmenimiz’’ projesi kapsamında Artuklu Aran İlkokulu/Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerimizi misafir ettik.
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Artuklu Aran İlkokulu/Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerimizle Artuklu Öğretmenevinde kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda öğretmenlerimizle sohbet eden SARI, yapılan güzel faaliyetler için öğretmenlerimizi tebrik ederek onlara teşekkür belgesi verdi. SARI, öğretmenlerimize Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. Kahvaltının ardından öğretmenlerimiz Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.