MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖMERLİ İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN OKUL MÜDÜRLERİ İLE "DURUM DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, 24.02.2022 tarihinde Ömerli ilçemizde görev yapan okul müdürleri ile bir araya geldi. Ömerli Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda, okullarımızda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında durum değerlendirmesi ve planlama çalışmaları yapıldı.
ÖMERLİ İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN OKUL MÜDÜRLERİ İLE

İlk olarak Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan ÇİFTÇİ ile ilçemizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, ardından Ömerli ilçemizde görev yapan okul müdürleri ile Ömerli Öğretmenevinde toplantı düzenledi.

Eğitim ve öğretimin tüm paydaşları ile iş birliği içinde olmanın önemine değinerek okul müdürlerimizin ihtiyaç duydukları her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirten İl Müdürümüz, "Tüm paydaşlarımızla koordinasyon içinde hareket ederek el ve gönül birliği ile gayret göstermeye devam edeceğiz ki eğitim öğretimde hedeflediğimiz başarıya ulaşabilelim. Gönülden, azimle ve istikrarla çalışarak evlatlarımızın en güzel şekilde yetişmesi için çabalayacağız. Öğrencilerimizin akademik anlamda başarılı olmaları amacıyla nasıl çalışıyorsak kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da yeteneklerini fark edip kendilerini geliştirebilmeleri için öyle çalışacağız. Evlatlarımızın donanımlı fertler olarak yetişebilmeleri, ülkemiz ve dünyamız yararına yeni ve güzel şeyler söyleyip bunları gerçekleştirebilmeleri için tüm bileşenlerimizle ekip ruhu içinde hareket etmeye devam edeceğiz. Bu anlamda siz değerli öğretmenlerimize düşen büyük ve kıymetli sorumluluğun farkındayız. Emekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yeniden hatırlatmak isterim ki ihtiyaç duyduğunuz her an desteğimiz sizin yanınızda olacaktır." ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen toplantıda;

  • Okullarımızdaki salgın tedbirleri ile yürütülen temizlik ve hijyen çalışmaları
  • Öğrencilerimizin akademik başarısının arttırılması
  • Öğrencilerimizin kültürel, sanatsal ve sportif becerilerinin geliştirilmesi için yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar
  • Öğrencilerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek için yapılan faaliyet ve etkinlikler
  • Velilerimiz ve okullarımız arasındaki iletişim ve iş birliğinin güçlendirilmesi
  • TUBİTAK Projeleri
  • Taşımalı eğitim ve taşıma kapsamında verilen yemek hizmeti ile ilgili dikkat edilecek hususlar
  • Destekleme ve Yetiştirme Kursları
  • 8. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik yapılacak çalışmalar

konuları ele alındı.

 

24-02-202224-02-202224-02-202224-02-202224-02-202224-02-202224-02-2022

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.