MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

On İlçemizdeki Liselerimizde Görev Yapan Edebiyat Öğretmenlerimizle Buluştuk

On İlçemizdeki Liselerimizde Görev Yapan Edebiyat Öğretmenlerimizle Buluştuk

Öğretmenlerimizin okullarından ve öğrencilerinden uzakta oldukları uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerimize selam vermek, yanlarında olmak, teşekkür etmek ve kendileriyle sohbet etmek üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Şehmus SÜMER'in isteğiyle ve katılımıyla Kasım ayında başladığımız Öğretmen Buluşmaları programımız Aralık ayında da devam etti.

Şube Müdürümüz Murat BAĞIŞ'ın Moderatörlüğünde gerçekleştirilen Öğretmen Buluşmaları kapsamında on ilçemizde görev yapan Edebiyat Öğretmenlerimizle ile buluştuk.

 

Müzik Dinletisi İle Başlayan Program Okunan Şiirlerle Devam Etti

Müzik Öğretmenlerimiz Ahmet SİDAR ve Ümit Can ERTEN'in müzik dinletisiyle başlayan buluşma oldukça samimi ve keyifli bir ortamda gerçekleşti.

Buluşmaya katılan Edebiyat Öğretmenlerimiz de hem kendi şiirlerini hem de Edebiyat dünyamızda adını silinmez harflerle yazdırmış değerli şairlerin şiirlerini okudular.

 

Buluşmalar Öğretmenlerimizi Mutlu Ediyor

Buluşmaya katılan Edebiyat Öğretmenleri ayrıca söz alarak duygularını ve teşekkürlerini aktardılar.

Buluşma programına katılmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını ve Edebiyat öğretmeni arkadaşlarıyla bir araya gelmenin kendilerine çok iyi geldiğini belirten öğretmenlerimiz bu ilk defa yapılan bu programların devam ettirilmesini istediler.

 

29-12-202029-12-202029-12-202029-12-2020

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.