ORTAOKUL 8. SINIF ÖĞRENCİ VE İDARECİLER KONAKTA MİSAFİR OLDU
![ORTAOKUL 8. SINIF ÖĞRENCİ VE İDARECİLER KONAKTA MİSAFİR OLDU](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_29085937_img_9437.jpg)
Mardin Valisi Sayın Mustafa YAMAN ve Eşi Gülseren YAMAN Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AKDAĞ ile birlikte Artuklu’da bulunan 19 Ortaokul Müdürü ve 8. Sınıf öğrencilerini evlerinde misafir ettiler.
Vali YAMAN ve Gülseren YAMAN geleceği şekillendirecek bireyleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Birlik beraberlik içinde olmaları, takım ruhuyla hareket etmeleri, Türkiye’nin geleceğini şekillendirirken vatan, millet sevgisini temel alarak ahlaklı bireyler olma yolunda ilerlemeleri gerektiğini söyleyen YAMAN ailesi, öğrenci ve idarecilere hediyeler verip hatıra fotoğrafı çekildi.