MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Kadim Şehirde Bir Şair Olsam" Şiir Yarışmasının Sonucu...
Ortaokul ile Ortaöğretim öğrencileri arasında iki farklı kategoride, 4 Başlık 7 Adım Projesi Değerler Eğitimi (Vatan, Ahlaki Değerler, Doğa, Sevgi, Saygı) kapsamında Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “Kadim Şehirde Bir Şair Olsam” adlı şiir yarışmasının sonuçları açıklandı..!["Kadim Şehirde Bir Şair Olsam" Şiir Yarışmasının Sonucu...](/meb_iys_dosyalar/2019_04/03174117_tekin_oruc_Yiir.jpg)
Ortaokul öğrencileri arasıında düzenlenen şiir yarışması sonuçları için TIKLAYINIZ...
Ortaöğretim öğrencileri arasıında düzenlenen şiir yarışması sonuçları için TIKLAYINIZ...