ŞANLIURFADAN GELEN ÖĞRETMENLERLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK
![ŞANLIURFADAN GELEN ÖĞRETMENLERLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2018_10/15104103_u_8.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Şanlıurfa Eyyübiye İlkokulu/Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerimiz ile Artuklu Öğretmenevi’nde kahvaltıda bir araya geldi.
SARI, Eyyübiye İlkokulu/Ortaokulu’nu misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken bu misafirliğin kardeşliğimizi pekiştireceğine inandığını belirtti. SARI, kahvaltının ardından öğretmenlerimize Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. Öğretmenlerimiz kahvaltının ardından Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.