SARI, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE HALK EĞİTİM MERKEZLERİ STANTLARINI ZİYARET ETTİ
![SARI, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE HALK EĞİTİM MERKEZLERİ STANTLARINI ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08171028_IMG-20190308-WA0106.jpg)
Mardin Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ Etkinliğinin açılışını Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa YAMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI ve İl Protokolü birlikte yaptı.
Açılışın ardından Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa YAMAN ile Halk Eğitim Merkezlerimizin stantlarını gezen İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Mardinli Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
SARI, Halk Eğitim Merkezlerimizin stantlarını gezerken yaptığı konuşmada; “kadınların sadece bir gün değil her zaman değerli ve baş tacı olduğunu söyledi” ve yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti.