MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SARI; EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
![SARI; EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM](/meb_iys_dosyalar/2018_07/31122442_IMG_4116.jpg)
Ailemizin değerli ve emektar üyeleri olan maarif müfettişi Veysi YARIŞ ve şube Müdürümüz yunus EMRE Mardin İl Milli eğitim müdürlüğündeki mesai arkadaşlarına veda edip yeni görev yerlerine uğurlandı.
SARI; Bugüne kadar burada gösterdiğiniz çabalardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatınızda başarılar dileklerini dille getirdikten sonra plaket takdim edip hatıra fotoğrafı çekildi.