SARI; GÖREV YERLERİ DEĞİŞEN KAYMAKAMLARA PLAKET TAKDİM ETTİ.
![SARI; GÖREV YERLERİ DEĞİŞEN KAYMAKAMLARA PLAKET TAKDİM ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/10095953_IMG-20180910-WA0003.jpg)
SARI; Mazıdağı Kaymakam/Belediye Başkan V. Halit BENEK, Nusaybin Kaymakam/Belediye Başkan V. Ergün BAYSAL ve Kızıltepe Kaymakam/ Belediye Başkan V. Ahmet ODABAŞI’na görev yaptıkları ilçelerde yürütmüş oldukları çalışmalardan ve eğitime olan destek ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
SARI, plaket takdiminden sonra şu cümlelere yer verdi: Birlikte çalıştığımız süre içerisindeki mesai arkadaşlığınıza, dostluğunuza ve özverili çalışmalarınıza teşekkür eder, yeni görev yerlerinizde ,yaşamınızda aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim.” dedi.