SARI, KAHVALTIDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
![SARI, KAHVALTIDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2018_10/31182747_1_2.jpg)
SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında sabah saatlerinde kızıltepe Şehit Şeyhmus Demir Kız Anadolu İ.H.L.´ni ziyaret etti. Öğrencilerin sorunlarını dinleyip, sohbet eden SARI, "Burada devletimizin bizlere sağladığı imkânları gördük. En önemlisi bizler sizlerin yanınızdayız, sizin güzel bir eğitim almanız için gayret ediyoruz dedi.
Sarı; Kahvaltının ardından beraberindekilerle birlikte okulu gezerek fiziki yapı ve donanımı ile ilgili incelemelerde bulundu.
Öğretmen ve Öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.