MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ YEMEK HİZMETİ DURUMUNU VE ÖĞRETMENEVİ DENETİM RAPORLARINI DEĞERLENDİRDİ

SARI, TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ YEMEK HİZMETİ DURUMUNU VE ÖĞRETMENEVİ DENETİM RAPORLARINI DEĞERLENDİRDİ

Toplantıda ortaöğretim taşıma uygulaması kapsamındaki yemek hizmeti durum değerlendirmesi, Öğretmenevlerinde kahvaltı ve öğle yemeği ile Öğretmenevi denetim raporları değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, başkanlığında yapılan toplantıya, ilimizde bulunan tüm Öğretmenevi ve ASO Müdürleri, taşıma uygulamaları kapsamında protokol çerçevesinde yemek hizmeti sunan Okul/kurum Müdürleri katıldı.

Değerlendirme,  planlama, raporların incelenmesi ve ilçeler arası eşgüdümü sağlama amaçlı yapılan toplantı da SARI, tüm katılımcılara hitaben  "Taşıma kapsamında eğitim gören öğrencilerimizin bizim için çok önemli olduğunu, eğitimlerinde herhangi bir aksaklığa mahal bırakmaması gerekmektedir. Öğretmenevlerinin eğitimin gülen yüzü olduğunu, bu kurumlara gelen misafirlerin geleneksel Türk misafirperverliğine yakışır bir şekilde ağırlanmasının önemine vurgu yapan SARI, Öğretmenevlerimiz gerek öğretmenlerimizi gerekse öğretmenler dışında gelen personeli konuk etmektedir. Bu noktada gereken ihtimamın gösterilmesi çok önemlidir. Misafirlerimiz konakladıkları süre zarfında kendilerini aile sıcaklığı ortamında hissetmelidir" dedi.

 01-10-201901-10-2019

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.