MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SARININ 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER DÖNEMİ MESAJI
![SARININ 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER DÖNEMİ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2017_08/09185201_a_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Seminer Döneminin başlaması nedeni ile ilimizde göreve yeni başlayan öğretmenlerle ilgili yayınladığı mesajında: ‘’Bugün itibariyle Mardin’de göreve yeni başlayan öğretmenlerimize hoş geldiniz diyor, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında eğitim camiamıza güzel ve başarılı bir yıl diliyorum.’’ dedi.