MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI'NIN DÜNYA ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

SARI'NIN DÜNYA ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

  İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI mesajında; "Engelli kardeşlerimizin yaşadığı güçlükleri, karşılaştığı sorunları sadece bugün değil hayatımızın her gününde yüreğimizde hissediyoruz. Her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya, onların hayatlarını kolaylaştırmaya büyük önem veriyoruz. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, toplumla bütünleşmelerini sağlamak, geleceğe umutla bakan bireyler olarak onların da toplumsal sorumluluk almalarına öncülük etmek, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın güçlenmesini sağlayacaktır.

  Engelli insanlara duyulan saygı tüm insanlığa duyulan saygıdır. Onlar da bizlerden biri, yarının bize ne getireceğini bilebilir miyiz? Bu hayatta hepimiz birer engelli adayıyız. Bu yüzden daha çok görelim, duyalım, anlatalım, birbirimizi daha çok hissedelim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm engelli vatandaşlarımızın Dünya Engelliler Haftasını kutlar; aileleriyle birlikte, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir yaşam dileriz" dedi.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.