MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI´NIN, KURBAN BAYRAMI MESAJI

   SARI´NIN, KURBAN BAYRAMI MESAJI

      İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda;

 

        Toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinden olan Kurban Bayramının ülkemiz ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyor,  milletimiz başta olmak üzere tüm İslam âleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.

      Bayramların ruhuna uygun yaşanmasını, sevgi, saygı ve birlikteliğimizi kuvvetlendiren adımlara vesile olmasını, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, milletçe daha çok kaynaşmamıza ve kenetlenmemize vesile olmasını diliyorum.

         Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde geçirebileceğimiz bayramların daha nicelerine ulaşması ve her haneye sağlık, huzur ve bereket getirmesi temennilerimle Millî Eğitim camiamızın, milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olması dilerim.

        Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit aileleri olmak üzere öğretmenlerimizin, tüm mesai arkadaşlarımın, milletimizin ve tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramını en samimi dileklerimle tebrik eder, sağlıklı ve mutlu bir Bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

 

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.