SARI´NIN RAMAZAN AYI MESAJI
![SARI´NIN RAMAZAN AYI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2018_05/14170207_Ekran_AlYntYsY.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Ramazn Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. SARI, mesajında :
´´İslam Alemi´nin heyecanla beklediği rahmet, bereket ve mağfiret ayı on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif´e bir kez daha ulaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. İçerisinde bin aydan hayırlı Kadir Gecesi´ni barındıran, kutsal kitabımız Kur´an-ı Kerim´in indirildiği bu mukaddes ayın özelde Mardin Eğitim Camiasına, genelde milletimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini Cenabı Allah´tan niyaz ederim´´ dedi.