MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI’NIN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI’NA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE MESAJI

SARI’NIN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI’NA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE MESAJI

           İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, ilimiz genelinde 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilerimiz için mesaj yayımladı. SARI, mesajında:

            ‘’ Değerli Öğrencilerim, yoğun bir çalışma temposunun ardından hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavına gireceksiniz. Sizler tüm eğitim öğretim yılı boyunca elinizden geleni yapmak için hazırlandınız. Üniversiteye adım atmak için gireceğiniz bu sınavda heyecan ve strese kapılmadan tüm emeklerinizi karşılığını alacağınıza eminim. Bu sınavın her şeyin başlangıcı veya sonu olduğu düşüncesine kapılmadan başarılı olacağınıza inancım tamdır. Kırsal Mahallelerden ve kendi ilçesi dışında sınava girecek öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarını gidermek adına İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimizle koordineli bir şekilde önlemlerimizi almış durumdayız. Sınava girecek öğrencilerimiz aşağıda liste halinde isimleri yazılan okullarımızda kalabilirler. Barınma konusunda ihtiyacı olan öğrencilerimiz İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimize ve ekte sunulan okullarımıza başvurarak bu konuda yardım alabilirler. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda siz değerli öğrencilerimize başarılar diler, sınavın şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim’’ dedi.

 

EK: Öğrencilerimizin Kalabileceği Pansiyonlar/Yurtlar ve Adres Bilgileri

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.