MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TAZİYE MESAJI
![TAZİYE MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2022_03/20155231_WhatsApp_Image_2022-03-20_at_15.52.30.jpg)
İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Siraç BADUR, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına sabrı cemil ve millî eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz.
İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Siraç BADUR, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına sabrı cemil ve millî eğitim camiamıza başsağlığı diliyoruz.
Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239
MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.