MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YENİ HİZMET BİNAMIZIN HAYIRLI HİZMETLERDE KULLANILMASI İÇİN KURBAN KESİLİP DUA EDİLDİ
![YENİ HİZMET BİNAMIZIN HAYIRLI HİZMETLERDE KULLANILMASI İÇİN KURBAN KESİLİP DUA EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2019_11/07191649_1_17.jpg)
Ülkemizin birlik ve beraberliği, yeni hizmet binamızın hayırlı hizmetlerde kullanılması, eğitim öğretimin kazasız-belasız yürümesi amacıyla dualar eşliğinde kurban kesildi.
Kurban kesimi etkinliğine; Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Mustafa YAMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI ve İl Müftümüz Sayın İsmail ÇİÇEK ve mesai arkadaşlarımız katıldı.