MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

     Vali/Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa YAMAN başkanlığında, Mardin Büyükşehir Belediyesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz arasında ‘’Okullar Hayat Bulsun’’ projesi kapsamında ‘’Sosyal, Kültüreli Sanatsal ve Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’’ imzalandı.

     Mardin Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen imza törenine Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ve Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Mehtap BİNGÜL katıldı.

     SARI, imza töreninin ardından yaptığı açıklamada :’’Büyükşehir Belediyesi ve Müdürlüğümüzce imzalanan protokolle amacımız, il sınırlarımız içerisinde yaşayan her bireye ulaşan ve onlara artı değer kazandıracak sosyal, sportif, kültürel, sanatsal ve mesleki eğitim sunmaktır. Büyükşehir Belediyemizle İmzaladığımız bu protokolle amacımız; ilimizde her bireye dokunan, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri teşvik ederek, ilimizin kaliteli ve yaşanabilir bir şehir olmasına katkı sunmaktır. Bu vesile ile bizlere desteklerini hiç esirgemeyen, bizlere her anlamda yardımcı olan Vali/Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa YAMAN Beyefendi’ye teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliğimiz aratarak devam edecektir. Attığımız imzaların ilimize ve kurumlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum ‘’dedi.

    Üst Yazı, Valilik Onayı ve İş Birliği Protokolü Belgesi Ektedir.

    Üst Yazı İçin Tıklayınız.

    Valilik Onayı İçin Tıklayınız.

    İşbirliği Protkolü İçin Tıklayınız.

23-01-201823-01-201823-01-2018

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.